Piękna skóra

pielęgnacja skóry

Twoja skóra będzie musiała trwać całe życie. Powinnaś również zadbać o to, jak tylko możesz. Spróbuj wykonać następujące kroki, aby zachować zdrową skórę. Utrzymuj uwodnienie. Woda jest niesamowitym produktem kosmetycznym. 8 szklanek dziennie sprawi, że skóra nabierze blasku, a Ty poczujesz się znacznie lepiej.

W domu zastosuj następujący zabieg: wymieszaj cukier i oliwę / olej migdałowy / kokosowy (w zależności od tego, co jest dostępne). Pocieraj kolistymi ruchami na ciele. Dokładnie spłukaj. Dla zdrowej, odżywionej skóry stosuj do kąpieli co najmniej 3 torebki z herbatą, wrzuć je do wanny w trakcie nalewania wody do kąpieli. Podczas kąpieli weź 2 z tych torebki z herbatą i połóż je na oczach, aby uniknąć zmęczenia i obrzęku.

Rozpocznij domowy system pielęgnacji skóry. Upewnij się, że składa się z oczyszczania, pilingu i nawilżania twarzy. Jeśli golisz owłosienie to zrób to 3 minuty po wejściu do prysznica (woda i mycie skóry ułatwi golenie). Staraj się golić wodą i pieniącym się żelem do golenia zamiast mydłem, ponieważ mydło może wysuszyć skórę podczas używania do golenia. Więcej o pielęgnacji cery – https://portaldlazdrowia.pl/pielegnacja-cery-w-domu/